امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103967
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره فضای عمومی مجلس نسبت به استیضاح فرجی‌دانا، گفت:‌ اصل استیضاح برای دفاع از حقوق مردم است.

وی افزود: مردم فرزندان خود را به دانشگاه می‌فرستند تا درس خوانده و به لحاظ علمی رشد کنند یعنی همان اتفاقی که در چند سال اخیر رخ داد و ما را به مقام شانزدهم علمی دنیا رساند و اگر به همان منوال پیش می‌رفت طبق پیش‌بینی‌ها در سال 2018 به مقام چهارم دنیا می‌رسیدیم.

نبویان ارتقای علمی دانشگاه‌ها را معلول آرامش دانشگاه عنوان کرد و گفت: مردم فرزندان خود را به دانشگاه نمی‌فرستند تا اهرم و ابزار دست گروه‌های سیاسی شوند و ما بارها این موضوع را به وزیر علوم یادآوری کردیم و از او پرسیدیم چرا کسانی چون آقایان ظریفیان، میلی‌منفرد و توفیقی را بر سر کار قرار داده‌اید که سابقه اغتشاش‌گری در سال‌های 78 و 88 در دانشگاه دارند؟

نماینده مردم تهران تأکید کرد: مجلس به هیچ عنوان از حقوق مردم  کوتاه نیامده و ‌ان‌شاءالله نمایندگان با رأی بالایی از این حقوق دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها