امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103968
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با روزنامه مردم‌سالاری در مورد آغاز

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با روزنامه مردم‌سالاری در مورد آغاز به کار دوباره حزب متبوعش اظهار داشت: در اینکه حزب ما باید تا زمانی که وجود دارد و قانونی است به فعالیت خودش ادامه دهد تردیدی نیست  و در دولت آقای روحانی نیز برخلاف دولت گذشته اصرار دارند که ما فعالیت داشتیم.

وی با بیان اینکه یکی از مسائل ما این بود که در غیاب دبیر‌کل‌مان حزب را فعال کنیم گفت: این تردید در خیلی از دوستان ما بود که نکند آقای کروبی به فعالیت حزب تمایلی نداشته باشد اما وقتی آقای کروبی پیغام داده‌اند که من موافق هستم حزب را فعال کنیم و حتی در شورای هماهگنی جبهه اصلاحات حضور فعال داشته باشید قائدتاً دیگر جای تردیدی برای کسی باقی نمی‌ماند. 

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی تاکید کرد: برخی از دوستان در روش کار بحث دارند که ما چگونه حزب را فعال کنیم و در نحوه فعالیت و روشی که اتخاذ می‌شود در حال بحث و گفت‌وگو هستند. تاکنون چندین جلسه داشته‌ایم و نظرات مختلفی نیز مطرح شده است اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و قرار است در جلسات آینده جمع‌بندی بشود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها