امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103979
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله جعفر سبحانی ظهر امروز در سلسله جلسات و مباحث اندیشه اسلامی اظهار کرد: باید توجه داشت که

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله جعفر سبحانی ظهر امروز در سلسله جلسات و مباحث اندیشه اسلامی اظهار کرد: باید توجه داشت که انتقاد از رئیس جمهور و سایر مسئولان مجموعه‌های دولتی و خصوصی باید همراه با نرمش باشد، بر همین اساس پرونده انتقاد به رئیس جمهور در کشور بسته شود.

مرجع عالیقدر جهان تشیع افزود: امروز داعشی‌ها افراد بی‌گناه را به صورت وحشیانه به قتل می‌رساند، متأسفانه ما جنبه‌های سازنده اسلام ناب محمدی (ص) را فراموش می‌کنیم و باید توجه بیشتری نسبت به این مقوله مهم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که انرژی هسته‌ای برای همه و سلاح هسته‌ای برای هیچکس است، گفت: داعشی‌ها اسرائیل را‌‌ رها کرده‌اند و به سراغ کشورهای اسلامی آمده‌اند در حقیقت آنها از طریق بمب‌گذاری در اماکن عمومی مسلمانان را به قتل می‌رسانند، این حرکت برخلاف سیره پیامبر اکرم (ص) بوده است.

آیت الله سبحانی با تاکید بر اینکه حرکت در امورات زندگی باید با نام و یاد خدا باشد، خاطرنشان کرد: راه اسلام راه تقریب است و ارزش مسلمانان به دوستی و تفاهم بوده و مسلمانان باید با اتحاد و همبستگی برای پیشبرد اهداف اسلام تلاش کنند.

انتهای پیام/70005/صا30/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها