امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103985
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در معاونت اجرایی با حضور مدیران کل روابط عمومی‌ها و ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در معاونت اجرایی با حضور مدیران کل روابط عمومی‌ها و نمایندگان دستگاه های تابعه معاونت اجرایی ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسه محسن بهرامی رئیس حوزه و مشاور عالی معاون اجرایی رئیس‌جمهور بر استفاده از فرصت هفته دولت جهت انعکاس عملکرد و خدمات صورت گرفته در سازمان‌های تابعه این معاونت تاکید کرد و گفت: این مهم با توجه به تقارن هفته دولت با اولین سال از دولت تدبیر و امید اهمیت بیشتری پیدا می کند و لذا باید بنحو مطلوب و دور از اقدامات تکراری و کلیشه‌ای گذشته برای انعکاس خدمات صورت گرفته در این سازمان ها برنامه ریزی صورت گیرد.

بهرامی افزود: شعار آرامش و امید بدرستی برای هفته دولت برگزیده شده و دارای موضوعیت می باشد چرا که بعنوان مثال بواسطه اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید در یکسال گذشته آرامش به فضای سیاسی، اقتصادی کشور برگشته و برای پاسداشت امید شکل گرفته در مردم واقعا تلاش شده است.

بهرامی در ارتباط با اغاز بررسی و تدوین برنامه ششم توسعه که تقارن با هفته دولت پیدا کرده نیز گفت لازم است ابتدا یک آسیب شناسی از برنامه پنجم توسعه کشور و عدم تحقق اهداف برنامه پنجم صورت گیرد و سپس بررسی و تدوین برنامه ششم توسعه آغاز شود.­

در این جلسه فرایند معرفی کارمند و مدیر نمونه در سازمانهای تابعه معاونت اجرایی با توجه به برگزاری جشنواره شهید رجایی، برگزاری سمینار تخصصی، سرکشی به خانواده شهدا، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت و دیگر برنامه ها بررسی شد.

در پایان بنابر این شد که مشارکت در نمایشگاه کتاب امسال با محوریت مرکز ملی مطالعات جهانی شدن باشد و برگزاری نمایشگاه دستاوردها با محوریت سازمان فضایی ایران تحقق یابد.

به گفته بهرامی در هفته دولت، معاون اجرایی رئیس جمهور در یک نشست خبری دستاوردهای دولت بویژه در حوزه سازمان‌های تابعه معاونت اجرایی را تشریح خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها