امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103997
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صبح امروز با استقبال

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صبح امروز با استقبال استاندار و مسئولان استانی وارد یزد شد و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای استان، در مراسم افتتاح بهره‌برداری از باغ نمیر (صدری) تفت، یکی از بناهای احیاء شده توسط صندوق احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی، حضور یافت.

رئیس سازمان میراث فرهنگی در این مراسم با اشاره به وضعیت فعلی صندوق احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و تعداد بناهای احیاء شده توسط این مجموعه، گفت: ما انتظار خیزش جدی و گسترده در این حوزه داریم.

وی ادامه داد: عملکرد صندوق در حال حاضر مطلوب نیست، براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته حوزه فعالیت صندوق در تمامی استانها گسترش خواهد یافت و امیدواریم هر ماه شاهد احیا و بهره‌برداری از یک پروژه با مشارکت مردم باشیم.

همچنین در این مراسم رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از لوح یادمان بهره‌برداری از باغ نمیر تفت رونمایی کرد.

خانه تشکل‌های میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با حضور سلطانی‌فر و استاندار یزد افتتاح شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه حضور خود در استان یزد از روستای هدف گردشگری اسلامیه تفت و یک گروه هتل‌های زنجیره‌ای بازدید کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها