امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - 2020 July 11
۱۳:۰۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 104
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 485
مهدی زمانپور کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس از راه‌یافتن مستند «مشتی اسماعیل» به جشنواره بین‌المللی «پالم اسپرینگ» در آمریکا خبر ...

مهدی زمانپور کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس از راه‌یافتن مستند «مشتی اسماعیل» به جشنواره بین‌المللی «پالم اسپرینگ» در آمریکا خبر داد.

وی افزود: جشنواره «پالم استرینگ» آمریکا در ایمیلی که برایمهدی زمانپور کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس از راه‌یافتن مستند «مشتی اسماعیل» به جشنواره بین‌المللی «پالم اسپرینگ» در آمریکا خبر داد.

وی افزود: جشنواره «پالم استرینگ» آمریکا در ایمیلی که برای من ارسال کرده عنوان کرده است که این مستند برای حضور در این جشنواره انتخاب شده است.

این کارگردان مستند کشورمان تصریح کرد: این جشنواره، معتبرترین جشنواره مستند امریکاست که از روز گذشته آغاز و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت و مستند «مشتی اسماعیل» دو بار در این مدت اکران خواهد شد.

به گزارش فارس، «مشتی اسماعیل» تاکنون 20 تندیس از جشنواره‌های داخلی و خارجی از جمله سیمرغ بهترین کارگردانی جشنواره سی‌ویکم فیلم فجر، جایزه ویژه هیئت داوران دومین جشنواره مردمی فیلم عمار و جایزه طلایی هشتمین دوره جشنواره مستند الجزیره را دریافت کرده است.

برپایه این گزارش، پیش از این اعلام شده بود که فیلم مستند «30 سال زندگی با 100 بند» ساخته این مستندساز که پیش از این در سومین جشنواره مردمی فیلم عمار به نمایش درآمد، در هفته آینده در نهمین دوره جشنواره فیلم مستند الجزیره حاضر خواهد شد.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها