امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104002
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سرهنگ یوسف ملک‌زاده اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سرهنگ یوسف ملک‌زاده اظهار داشت: مأموران انتظامی این شهرستان در راستای مبارزه با انواع سرقت و با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، دو باند چهارنفره و سه‌نفره سارق را شناسایی و در دو عملیات غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات صورت گرفته از متهمان 15 سرقت موتورسیکلت، منزل و اماکن خصوصی کشف شد، تصریح کرد: در این مورد چهار نفر مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

ملک‌زاده با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: توجه به توصیه‌های پلیس و رعایت موارد حفاظتی و کنترلی در پیشگیری از سرقت بسیار مؤثر است.

کشف محموله 850 میلیونی کالای قاچاق در کازرون

بر اساس این گزارش همچنین محموله 850 میلیون ریالی ظروف آشپزخانه قاچاق در عملیات مأموران انتظامی کازرون استان فارس کشف شد.

فرمانده انتظامی این شهرستان در تشریح این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز کازرون در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه یک تریلر حامل ظروف آشپزخانه قاچاق در مسیر بوشهر به مقصد تهران در حال حرکت است، بلافاصله با کنترل محورهای ورودی به این شهرستان تریلر موردنظر را شناسایی و آن را توقیف کردند.

سرهنگ محسن سروقد با اشاره به کشف 4 هزار و 500 دست ظروف آشپزخانه قاچاق پس از بازرسی از تریلر، خاطر نشان کرد: راننده خودرو توقیفی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی کازرون با اعلام اینکه ارزش کالاهای کشف‌شده 850 میلیون ریال برآورد شده است اظهار کرد: با توجه به اثرات سوء قاچاق کالا و ارز بر اقتصاد کشور، از شهروندان درخواست می‌شود هرگونه اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه به پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/2448/و/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها