امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104008
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش فارس،  مجید سعادتمندی مدیرمرکز خدمات اجتماعی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، با اعلام این خبر اظهار داشت: مرکز خدمات اجتماعی ...

به گزارش فارس،  مجید سعادتمندی مدیرمرکز خدمات اجتماعی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، با اعلام این خبر اظهار داشت: مرکز خدمات اجتماعی با همکاری عوامل گشت جمع آوری متکدیان سازمان رفاه، خدمات و مشارکتهای اجتماعی دریک طرح ضربتی با حضور فعال 4 اکیپ که شامل 1 گشت ثابت و 3 گشت سیار و گردشی بود اقدام به جمع آوری متکدیان در معابر و خیابان های این منطقه نمود.

وی خاطر نشان ساخت : بیشترین حضور متکدیان در اطراف امامزاده صالح (ع) ، رودخانه مقصود بیک و الهیه و ایستگاه متروی تجریش بود که در این اقدام بیش از 30 نفر متکدی جمع آوری شدند.

سعادتمندی افزود : متکدیان به روش های مختلف سعی در بدست آوردن حس ترحم افراد نسبت به خود و جلب کمک آنها دارند و شهروندان بر اساس روحیه عاطفی و احساسات مذهبی به این متکدیان کمک می کنند .

وی تصریح کرد : کمک به متکدیان باعث ادامه معضل تکدی گری درسطح منطقه می شود وحاصل آن می تواند انتقال بیماری های مختلف با توجه به شرایط نابسامان بهداشتی متکدیان به شهروندان باشد و به همین علت اقدام جدی و مستمر در جمع آوری متکدیان در سطح منطقه امری الزامی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها