امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104015
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، ابوالفضل ایرانی‌خواه ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه طی روزهای اخیر شاهد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، ابوالفضل ایرانی‌خواه ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه طی روزهای اخیر شاهد انتشار شایعه‌ای مبنی بر شیوع یک نوع بیماری واگیردار در قم بودیم که در پاسخ به دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم با قاطعیت می‌گوییم که چنین مسئله‌ای صحت نداشته و مطالب مطرح شده شایعه‌ای بیش نیست.

وی با اشاره به فوت دو کودک در قم در روز گذشته یادآور شد: در حال حاضر کالبدشکافی در دست اقدام بوده و هیچگونه بیماری واگیرداری گزارش نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه تیمی از وزارت بهداشت نیز مشغول بررسی این مسئله هستند گفت: پس از انجام اقدامات لازم و بررسی نهایی گزارش ارائه خواهد شد.

وی افزود: تاکنون نتیجه بررسی پزشکان مشخص می‌کند که این دو کودک به علت مسمومیت فوت کرده‌اند و شواهدی در خصوص بیماری‌های واگیردار نیست و در این زمینه جای هیچگونه نگرانی نیست.

ایرانی‌خواه با اشاره به فوت این دو کودک افزود: دو کودک از یک خانواده پس از شرکت در یک مراسم جشن تولد با علائم تهوع و دل درد به مرکز درمانی مراجعه کرده و متاسفانه جان باختند.

وی با اشاره به حساسیت موجود تصریح کرد: از سوی پزشکان به سرعت والدین و تمام کودکان و شرکت کنندگان در این جشن تولد مورد معاینه دقیق قرار گرفتند و هیچ دلیلی مبنی بر وجود بیماری در آنها مشاهده نشد.
انتهای پیام/2258/ق20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها