امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104017
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ برزو همتی با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام دادسرای یکی از استانهای غربی کشور پیرامون ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ برزو همتی با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام دادسرای یکی از استانهای غربی کشور پیرامون جعل اوراق و احکام دادسرای ملارد توسط گروهی جاعل به قصد آزادی متهمان با قرار 3 میلیارد تومانی، موضوع جهت بررسی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد افزود: بلافاصله مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی این شهرستان به صورت نامحسوس در دادسرای ملارد اقدامات خود را شروع کردند و نهایتاً با بررسی مدارک شخصی که قصد اخذ تأییدیه جهت انجام وثیقه از دادسرا را داشت به جعلی بودن اسناد پی بردند.

همتی ادامه داد: پس از دستگیری فرد مظنون مشخص شد وی نیز طعمه‌ای برای نقشه های شوم جاعلان بوده که هیچ اطلاعاتی در خصوص اعضای باند در اختیار ندارد به جز یک شماره پلاک خودرو.

رئیس پلیس ملارد تصریح کرد: اقدامات شبانه روزی و اطلاعاتی پلیس آگاهی، منجر به شناسایی محل اختفای سرکرده های باند به نام " ب– الف "و زنی به نام " م– ن" در یکی از شهرستانهای غرب استان تهران شد و با هماهنگی مقام قضایی، طی عملیاتی ویژه متهمان به دام افتادند.

به گفته وی، جاعلان در اولین مراحل رسیدگی 2 نفر دیگر از همدستان خود را معرفی کردند که با تلاش مأموران پلیس آگاهی سایر متهمان نیز دستگیر شدند.

"سرهنگ همتی" با تشریح جرایم این باند پیرامون کلاهبرداری، جعل اوراق قضایی و اسناد مربوط به املاک ، جعل مهر ادارات کل ثبت اسناد و املاک استان تهران و فرم های مختلف قبولی وثیقه خاطر نشان کرد: تلاش پلیس در خصوص شناسایی مالباختگان و شکات این باند با جدیت ادامه داشته و پرونده در دادسرای ملارد در حال رسیدگی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها