امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104023
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر موضوع اقتصاد مقاومتی و به منظور فرهنگ سازی جهت رسیدن به اقتصاد پویا و تبیین سبک زندگی اقتصادی در شرایط امروز جامعه، معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج شهرداری تهران، نرم افزار چند رسانه ای " اقتصاد مقاومتی" را تولید و منتشر کرد.

این نرم افزار با سرفصل هایی نظیر اقتصاد مقاوم، فرهنگ جهادی، سبک زندگی اقتصادی، مدیریت مصرف، تولید ملی، اقتصاد اسلامی، ره نما و آینده روشن در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

مجموعه‌ای از سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در ارتباط با اقتصاد مقاومتی، سخنان دکتر پیغامی استاد اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با موضوعات اقتصاد مردمی، اقتصاد دانش بنیان، پشتوانه های اقتصاد مقاومتی و بعد اسلامیت در اقتصاد مقاومتی و راهکارهایی برای مدیریت مصرف بخشی دیگری از عناوین ارائه شده در این نرم افزار است.

این نرم افزار به صورت آنلاین در سایت سازمان بسیج شهرداری تهران قابل مشاهده می باشد.
انتهای پبام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار