امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104026
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در نامه اعضای سازمان دانش‌آموزی به همه مدعیان دفاع از حقوق بشر آمده است: آموزش برای ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در نامه اعضای سازمان دانش‌آموزی به همه مدعیان دفاع از حقوق بشر آمده است: آموزش برای همه، بهداشت برای همه، صلح برای همه، امنیت برای همه، رفاه برای همه، عدالت برای همه، این است مأموریت اصلی سازمان ملل و تمامی سازمان‌های مدعی حقوق بشر، آری آنچه نام نیک برای رؤسای مجامع بین‌المللی به یادگار می‌گذارد تلاش‌ آنان برای برابری و برادری همه انسانهاست.

پس ای سازمان ملل، ای سازمان کنفرانس اسلامی و ای دیده‌بان حقوق بشر تا دیر نشده برای برقراری صلح و امنیت در غزه تلاشی کنید مگر نه این است که فلسفه وجودی شما خدمت به بشر است پس کجایید؟ آری آری کجایید؟

چرا کشتار بی‌رحمانه کودکان فلسطینی را نمی‌بینید؟ چرا قتل عام زنان و مردان غیرنظامی و بیگناه شما را نمی‌آزارد؟ چرا صدای مظلومان بی‌دفاع غزه را نمی‌شنوید؟

چرا اسرائیل تا دندان مسلح را برای دفاع از خود محق می‌دانید ولی دفاع مردم غزه از خود را محکوم می‌کنید؟

آیا این است عدالت، آیا این است صلح جهانی، آیا این است دهکده جهانی که مروج آن هستید؟

ما دانش‌آموزان عضو سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران خواهان مداخله فوری سازمان‌های بین‌المللی برای توقف تجاوز اسرائیل به مردم بی‌دفاع به ویژه دانش‌آموزان مظلوم غزه هستیم؛ صدای ما را بشنوید که اگر نشنوید یک روزی خواهد آمد که صدای کودکان شما شنیده نخواهد شد.

بی‌تردید سکوت شما در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین روزی دامن فرزندان شما را هم خواهد گرفت؛ آقای بان‌کی‌مون، سکوتت را بشکن و از ظلم اسرائیل نسبت به مردم و کودکان فلسطینی جلوگیری کن و این وظیفه اصلی شماست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار