امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104028
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، سیدرسول صمدی بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به دستگیری اعضای باند مواد مخدر در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، سیدرسول صمدی بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به دستگیری اعضای باند مواد مخدر در این شهر اظهار کرد: فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان رشت به پلیس گزارش شد.

وی با بیان اینکه پیگیری موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت، افزود: ماموران با انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی اعضای این باند را شناسایی کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به اینکه ماموران از حمل یک محموله مواد مخدر از استان فارس به مقصد شهرستان رشت آگاه شدند، گفت: هر پنج متهم این باند دستگیر شدند.

وی با تصریح بر اینکه از خودروی پاترول متهمان مقدار 43 کیلوگرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: متهمان تریاک را در کف یک دستگاه پاترول جاسازی کرده بودند و ضمن بارگیری خودرو توسط یک دستگاه خودروی خاور به بهانه انتقال خودروی معیوب به سمت گیلان حرکت کردند.

به گفته صمدی، پس از بارگیری خودروی خاور دو نفر قاچاقچی شیرازی با یک دستگاه خودروی پژو 405 و به طور نامحسوس و بدون اطلاع راننده و کمک راننده خاور اقدام به تعقیب و اسکورت خودروی خاور کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران عملیات ویژه با هماهنگی مقام قضایی از منزل خریدار مواد مخدر نیز بازرسی کردند، ادامه داد: در این بازرسی مقدار چهار کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان شماره تلفن 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان را به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و گزارش‌های مردم گیلان در حوزه مواد مخدر ذکر کرد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضایی، از مبارزه بی‌امان و شبانه‌روزی پلیس در انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر در سال جاری خبر داد.

انتهای پیام/2300/ت20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها