امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104031
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آستارا، رحیم مهدی‌زاده بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان نتایج اجرای طرح ارتقای امنیت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آستارا، رحیم مهدی‌زاده بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان نتایج اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان را تشریح کرد.

وی اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده آستارا را با به‌کارگیری حداکثری از نیروهای عملیاتی در مناطق تفریحی و مناطق آلوده این شهرستان عنوان کرد.

فرمانده انتظامی آستارا افزود: در راستای اجرای این طرح، در مدت یک ماه تعداد 119 معتاد تابلو و پرخطر دستگیر و 117 گرم تریاک و حشیش و 250 گرم انواع مواد مخدر دیگر کشف شده است.

وی از دستگیری 13 سارق و کشف 17 فقره سرقت و مقداری اموال مسروقه از آنها را از نتایج طرح ارتقای امنیت اجتماعی عنوان کرد.

مهدی‌زاده حضور قدرتمند پلیس در برخورد با جرایم توسط افرادی که قصد ایجاد مزاحمت و سلب امنیت را دارند را از دیگر نتایج طرح مذکور برشمرد و یادآور شد: ماموران پلیس از هر نظر آمادگی مقابله با هرگونه هنجارشکنی احتمالی را دارند.

وی با با بیان اینکه پلیس آمادگی لازم را دارد تا با انجام این طرح‌ها موجب افزایش احساس امنیت شهروندان را فراهم کند، بر ضرورت لزوم تقویت امر به معروف و نهی از منکر زبانی تاکید کرد.

این مسئول از مردم آستارا خواست تا هرگونه موارد مشکوک و مزاحمت را از طریق تلفن 110 با پلیس درمیان بگذارند.

انتهای پیام/2300/ت20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها