امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104032
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم که در کارگاه بسوی برنامه ششم ناجا سخن می گفت،افزود: امسال دوازدهمین سال برگزاری دوره کوثر با ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم که در کارگاه بسوی برنامه ششم ناجا سخن می گفت،افزود: امسال دوازدهمین سال برگزاری دوره کوثر با شرکت فرماندهان سطح یک ناجا اعم از معاونین ، روسای پلیس ها ، فرماندهان استان ها و یگان های مستقل و مسولین رده اول حفاظت و عقیدتی سیاسی برگزار می شود.
وی به اشاره به اینکه برگزاری این دوره در سال 93 مقدمه ای می باشد برای ورود به برنامه ششم تا جهت گیری ها ، اهداف و سیاستهای ناجا در این برنامه بصورت کلان تصویرسازی شده و شکل گیرد،اضافه کرد:نیروی انتظامی باید بتواندبرنامه های خود را بصورت آگاهانه و هدفمندانه در درون بخش دفاع و امنیت برنامه ششم توسعه جای دهد.
سردار مقدم افزود: با نگاهی به گذر زمان ، نیروی انتظامی در میانه ی برنامه اول توسعه ادغام گردیده و به علت عدم شکل گیری ساختاری منظم در برنامه دوم توسعه مغفول واقع شد.
وی تصریح کرد: نیروی انتظامی برای اولین بار توانست برای برنامه سوم توسعه برنامه ریزی نماید که این سبب آثار مثبتی برای سازمان گردید که می توان از این دوره با نام دوره تثبیت نیروی انتظامی نام برد و این آغاز یک امیدواری در مسئولان جامعه بود که ناجا می تواند در ساختار جدید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.
سردار مقدم با بیان اینکه برنامه چهارم توسعه در زمان فرماندهی سردار قالیباف تنظیم شد،خاطرنشان کرد: این جانب نسبت به انجام کامل آن متعهد گردیدم و با برآوردهای صورت گرفته در بخش هایی از برنامه، پیشرفت 130 درصدی بدست آمد. با بررسی کلی اقدامات انجام شده می توان گفت که برنامه چهارم توسعه در ناجا موفقیت 80 تا 90 درصدی داشته است.
وی در ادامه سخنان خود گفت:در این دوره تلاش کردیم برنامه ها بصورت کارگاهی ، عملی ، آموزشی و مشارکتی با شرکت صاحب نظران و متولیان امر برگزار شود تا سیاست ها ، اهداف و رویکرد های اساسی برنامه ششم تهیه و تنظیم شود و در میانه راه نیاز به اصلاحات نباشد.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی کوثر برای فرماندهان و مدیران این نیرو اظهار داشت: توسعه مدیریت و ارتقا سطح دانش مدیران به عنوان سکانداران و پیشتازان این حرکت، مهمترین هدف برگزاری این دوره ها به شمار می رود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها