امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104036
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، غلامرضا خلیل ارجمندی امشب در مراسمی که به مناسبت دهمین سالگرد فعالیت صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، غلامرضا خلیل ارجمندی امشب در مراسمی که به مناسبت دهمین سالگرد فعالیت صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران که در محل تالار وحدت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهارداشت: اینک صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران با نام صندوق هنر به کار خود ادامه می‌دهد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ادامه داد: این صندوق پس از یک دهه تلاش، فعالیت‌های جدیدی را با هماهنگی و درایت مدیریت وزیر ارشاد آغاز کرده‌ است.

وی گفت: امیدوار هستیم بتوانیم با تلاش همگان بویژه هنرمندان گام موثری را در راستای ارائه خدمات بهتر و ارتقاء اقتصاد فرهنگی و هنر برداریم.

وی همچنین به برخی از فعالیت‌های انجام شده در این صندوق طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: به منظور ارائه خدمات مناسب تفاهم‌نامه‌ای با وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین وزارت نفت منعقد کرده‌ایم.

ارجمندی به تغییر نام صندوق اشاره کرد و ابراز داشت: نام اول این صندوق صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران بود که هم‌اکنون به صندوق هنر برخاسته از «ه» هنر، «ن» نویسندگان و «ر» روزنامه‌نگاران است.

وی با اعلام اینکه این صندوق خانه خود هنرمندان است، خاطرنشان کرد: امید است بتوانیم در جهت رشد شکوفایی اقتصاد فرهنگ و هنر گام‌های موثری را برداریم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها