امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104039
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، این اردوگاه کودکان غزه در شمال منطقه «ماراکای» در ایالت آراگوآ ونزوئلا قرار دارد. خبرگزاری ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، این اردوگاه کودکان غزه در شمال منطقه «ماراکای» در ایالت آراگوآ ونزوئلا قرار دارد.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا در 5 آگوست (14 مرداد)، «طارق ال ایسامی» را به عنوان فرماندار ایالت آراگوآ در این کشور منصوب کرد تا وی مسئولیت آماده‌سازی و تجهیز اردوگاه کودکان فلسطینی در این کشور را عهده‌دار شود.

فرماندار ایالت آراگوآ به همراه «ریاض المالکی» وزیر امور خارجه فلسطین از این اردوگاه بازدید کرده و این مکان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

«الیاس خائوآٰ» وزیر امور خارجه ونزوئلا طی چند روز گذشته اعلام کرد: هماهنگی‌های لازم با کنفدراسیون بین‌المللی حمایت از حقوق کودکان به منظور استقبال و اقامت دادن به کودکان زخمی و یتیم غزه در این اردوگاه ونزوئلایی انجام شده است.

به گزارش فارس، از شروع حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ونزوئلا همواره این حملات را محکوم کرده و حمایت ملت و دولت خود را از مردم بی‌دفاع فلسطین نشان داده است.

هفته گذشته اولین محموله 12 تنی کمک‌های مردمی از قبیل دارو، غذای فاسدنشدنی، لباس و سایر مایحتاج زندگی از طریق هواپیمای نظامی ونزوئلا «هرکولس C130» به فلسطین ارسال شد.
 
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها