امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104043
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دوشنبه، اداره خدمات مهاجرت روسیه امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، 4 میلیون و 877 ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دوشنبه، اداره خدمات مهاجرت روسیه امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، 4 میلیون و 877 هزار و 163 نفر از شهروندان جمهوری‌های آسیای مرکزی در این کشور مشغول بکارند.

به گفته این منبع، 2 میلیون و 551 هزار شهروند ازبک، 1 میلیون و 170 هزار شهروندان تاجیک، 555 هزار شهروند قرقیز، 580 هزار شهروند قزاق و 20 هزار شهروند ترکمن در خاک روسیه بعنوان نیروی مهاجر کاری مشغول به فعالیت هستند.

این منبع همچنین گفت: به نسبت میزان مشابه در سال گذشته، تعداد 382 هزار نفر به تعداد مهاجرین افزوده شده است.

در همین حال، کارشناسان معتقدند، این میزان افزایش تعداد مهاجرین کاری احتمالاً با وضع قانون جدیدی که مسکو بتازگی وضع کرده است، در آینده با کاهش چشمگیری مواجه خواهد شد.

هفته گذشته، مسکو با اعمال تغییراتی در قانون فدرال در مورد وضعیت حقوقی اتباع خارجی در فدراسیون روسیه، شرایط جدیدی را برای حضور شهروندان دیگر کشورها و بویژه مهاجران کاری وضع کرد.

براساس این قانون، شهروندان خارجی که به فدراسیون روسیه وارد می‌شوند، تنها در صورتی می‌توانند جواز کار دریافت کنند که در کارت مهاجرت آنها هدف از سفر به روسیه انجام کار و یافتن شغل عنوان شده باشد.

انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار