امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104048
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، شهر حلب در شمال سوریه امروز شنبه شاهد درگیری‌های شدید و سخت نیروهای ارتش سوریه با ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، شهر حلب در شمال سوریه امروز شنبه شاهد درگیری‌های شدید و سخت نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح تروریستی در چندین محور بود.

براساس گزارش‌های میدانی رسیده از شهر حلب، بر ادامه درگیری‌ها در محور غربی زندان مرکزی شهر حلب و همچنین محور منطقه «البریج» واقع در ورودی شمال شرقی شهر و در همین راستا محور شهر صنعتی الشیخ نجار تاکید دارد.

به موازات درگیر بودن این محورها، کوی جمعیه الزهراء، در غرب حلب نیز شاهد درگیری‌های شدید بین نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح تروریستی بود که اطراف ساختمان دایره اطلاعات هوایی ارتش سوریه و مسجد «الرسول الاعظم» منطقه مستقر شده‌اند.

از ریف حماه در مرکز سوریه نیز خبر می‌رسد که در جریان درگیری نیروهای ارتش سوریه با گروه تروریستی تکفیری موسوم به «جبهه اسلامی»، ده‌ها تروریست مسلح کشته شدند که در میان کشته‌ها «یوسف الضامن»، سرکرده گروه تروریستی موسوم به سیوف الرحمن مشاهده شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار