امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104049
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری «میدل‌ایست‌مانیتور»، کمیته عالی پیگیری اعراب در سرزمین‌های اشغالی از دادستان کل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری «میدل‌ایست‌مانیتور»، کمیته عالی پیگیری اعراب در سرزمین‌های اشغالی از دادستان کل رژیم صهیونیستی خواست از قانون گذاران اسرائیلی به ویژه «آویگدور لیبرمن»، وزیر خارجه اسرائیل به اتهام تحریک نژادی برای کشتن شهروندان عرب بازجویی کند.

محمد زیدان، رئیس این کمیته روز گذشته با ارسال نامه‌ای به «جودیا فین‌اشتین»، دادستان کل اسرائیل و نیز «شای نیتزان»، دادستان کل در امور ویژه، از آنها خواست گام‌های قضایی فوری و موثری بر ضد موج خشونت، تبیعض نژادی و نژادپرستی علیه جمعیت عرب در پیش بگیرند.

زیدان همچنین خواستار آن شد که لیبرمن به خاطر اظهاراتی که بر روی شبکه اجتماعی فیس‌بوک منتشر کرد و خواستار برخورد با مخالفان حمله به غزه و کرانه باختری به عنوان «خرابکار» شد، مورد بازجویی قرار بگیرد.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: تبعیض نژادی علیه شهروندان عرب بر کارگران و دانشجویان نیز اعمال شد و هزاران نفر از کارگران از کار خود اخراج شدند آنهم به خاطر بیان دیدگاه‌های سیاسی مشروع خود در شبکه‌های اجتماعی.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها