امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104056
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، تاکتیک کمین همچنان مهمترین و کار آمدترین تاکتیک مورد استفاده از ارتش سوریه در منطقه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، تاکتیک کمین همچنان مهمترین و کار آمدترین تاکتیک مورد استفاده از ارتش سوریه در منطقه القلمون به شمار می‌آید و در این راه استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین جهت جمع آوری اطلاعات از گروه‌های مسلح و تحت نظر گرفتن تحرکات آنها به اجرای هرچه موفق‌تر این تاکتیک کمک بسیار کرده است.

تازه‌ترین خبرهای رسیده از منطقه القلمون در ریف دمشق و به طور مشخص در شهرک «رنکوس» که ارتش سوریه از ماه‌ها پیش کنترل آن را در اختیار گرفته، از کمین جدید ارتش سوریه اطراف این شهرک علیه گروه‌های مسلح تروریستی خبر می‌دهد که تلاش داشتند، از این منطقه به داخل شهرک «عسال الورد» نفوذ کنند.

در این ارتباط یک منبع میدانی سوری با بیان اینکه ارتش سوریه براساس اطلاعاتی که در اختیار داشت، تحرکات این گروه تروریستی را زیر نظر داشت، آنها را در کمینی که اطراف شهرک رنکوس نصب کرده بود، به دام انداخت و موفق شد، تمام عناصر این گروه 20 نفری را طی این کمین به هلاکت برساند.

منبع مذکور در ادامه توضیح داد: هم اکنون امکان عبور گروه‌های مسلح تروریستی از شهرک «الطفیل» لبنان به سمت شهرک عسال الورد در منطقه القلمون سوریه به امری غیر ممکن تبدیل شده است، چون نیروهای ارتش سوریه در اراضی سوریه و رزمندگان حزب الله در اراضی لبنان گذرگاه‌های اصلی میان عسال الورد و الطفیل را تحت کنترل خود دارند.

این درحالی است که دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز در ادامه عملیات‌های میدانی خود در منطقه القلمون یک انبار تسلیحات نظامی گروه‌های مسلح و چندین بیمارستان میدانی و خودروهای نظامی مجهز به تیربارهای سنگین و یک دستگاه تانک این گروه‌ها اطراف شهرک «فلیطه» را هدف گرفته و منهدم کردند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها