امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10406
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۲
تعداد بازدید: 135
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جبهه قانون اساسی سودان فاش کرد: طرح استعماری با مشارکت رژیم صهیونیستی، انگلیس و آمریکا علیه سودان ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جبهه قانون اساسی سودان فاش کرد: طرح استعماری با مشارکت رژیم صهیونیستی، انگلیس و آمریکا علیه سودان تهیه شده و دستان مزدورانی خائن به وطن در داخل این کشور آن را به اجرا گذاشته‌اند.

این جبهه تاکید کرد که کشورهای مذکور به دنبال تقسیم سودان و تبدیل آن به مناطقی متخاصم و درگیر با یکدیگر هستند و سرنگونی حکومت اسلامی سودان و حاکم کردن نظامی لائیک بر سودان را می‌خواهند.

جبهه قانون اساسی اسلامی سودان هر دو طرف نظام و معارضان را مورد انتقاد قرار داد و گفت: کار مخالفان غیر ملی است و نظام نیز در بهبود اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم و حل مشکلات داخلی و خارجی موفق نبوده است.

ناصر السید، دبیر کل این جبهه در اظهاراتی به روزنامه «آخر لحظه» چاپ امروز در خارطوم گفت: بر سر مساله دین اسلام سازش نمی‌کنیم، از دین کوتاه نمی‌آییم و قانون اساسی آتی در سودان نیز صد در صد اسلامی خواهد بود.

وی بر ضرورت پایبندی جبهه داخلی سودان به وحدت ملی برای مقابله با خطرات، چالش‌ها و توطئه‌ها علیه این کشور تاکید کرد.

ناصر تاکید کرد: از قرن نوزده تاکنون نقشه بیگانگان تقسیم سودان و تبدیل آن به طرف‌هایی متخاصم بوده است و دست‌هایی در داخل برای اجرای این نقشه کار می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها