امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104092
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «للا گیلبرت»، نویسنده مسیحی آمریکایی که چندسالی است که در اورشلیم (بیت‌المقدس)  زندگی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «للا گیلبرت»، نویسنده مسیحی آمریکایی که چندسالی است که در اورشلیم (بیت‌المقدس)  زندگی می‌کند.

پیش از این شش کتاب از جمله کتاب«مردم شنبه، مردم یکشنبه، اسرائیل از دیدگاه یک شهروند موقت مسیحی» در سال 2012 میلادی از این نویسنده منتشر شده که در آن مردم اسرائیل را مردمی خونگرم و دوست داشتنی معرفی کرده و از حق قوم یهود برای زندگی در فلسطین اشغالی به تبع آن هویت رژیم صهیونیستی دفاع کرده است.

«گیلبرت» که هم‌اکنون برای زندگی بین کالیفرنیا و اورشلیم در رفت و آمد است، چند هفته پیش آخرین اثر خود که رمانی تحت عنوان «امور لوین: جهاد فرشته» است را منتشر کرد.

او در این کتاب با ارتباط دادن گروه‌های تندرو و منحرفه‌ تروریستی به دین اسلام تلاش می‌کند تا مفهوم جهاد را مخدوش کرده و آن را یک حرکت تروریستی مخالف با عقل، احکام الهی و قوانین بشردوستانه معرفی کند.
 این کتاب که توسط انتشارات «پست هیل پرس» منتشر شده است، داستان مبارزه یک فعال بشر دوست اسرائیلی به نام «دوید لوین» است که با هدایت یک واحد شبه نظامی در تلاش است تا با تهدید جهانی جهاد مبارزه کند.

 این گروه در یکی از مأموریت‌های خود به دنبال نجات یک زن جوان نیجریه‌ای هستند که به سنگسار محکوم شده است و در کنار آن یک روزنامه‌نگار از سوی یک عده از جهادیون تهدید به مرگ شده و آنها باید از او نیز محافظت کنند.

«گیلبرت»، اخیرا در مصاحبه‌ای درباره رمان «امور لوین: جهاد فرشته»، گفت: من نوشتن این رمان از پیش از نوشتن کتاب «مردم شنبه، مردم یکشنبه، اسرائیل از دیدگاه یک شهروند موقت مسیحی» آغاز کردم.

او همچنین در خلال این مصاحبه ضمن دفاع از جنایات رژیم صهیونیستی، حماس را یک گروه اسلامی تروریستی و مسئول اصلی جنایات اخیر معرفی کرد.

این نویسنده حامی صهیونیسم در ادامه مصاحبه خود عنوان کرد که دیدگاه‌های متعصبانه‌ زیادی علیه آمریکایی‌های و متحدان غربی ما وجود دارد که همواره این دیدگاه را در سطح جهان اشاعه می‌دهد که ما مسئول تمام مشکلات و اشتباهاتی هستیم که در جهان به وقوع می‌پیوندد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار