امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104113
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ کتاب آموزش مسائل جنسی در آمریکا پس از تظاهرات و اعتراض گسترده والدین دانش آموزان این کشور، جمع آوری ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ کتاب آموزش مسائل جنسی در آمریکا پس از تظاهرات و اعتراض گسترده والدین دانش آموزان این کشور، جمع آوری شد.

کتاب «سلامتی تو» که چندی پیش در دبیرستان‌های ایالت کالیفرنیا برای تدریس مسائل جنسی به دانش آموزان 13-14 سال توزیع شده بود، پس از اعتراض گسترده والدین و تظاهرات بیش از 2هزار نفر در اعتراض به این اقدام نامناسب مدارس، جمع آوری شد.

این کتاب که با هدف آگاه کردن دانش آموزان از مسائل جنسی و هشدار به آنها برای اطلاع از نیت و رفتارهای کودک آزاران و جلوگیری از انتشار بیماری‌های جنسی منتشر و برای دانش آموزان تدریس می‌شد اما والدین آمریکایی معتقدند آموزش‌های کتاب کاملا شهوانی و نا مناسب برای سن کودکان و نوجوانان است و بدتر آنها را به سمت ارتباطات جنسی‌ و رفتارهای پرخطر می‌کشاند.

توزیع این کتاب در مدارس ایالت کالیفرنیای آمریکا موجی از خشم را بین والدین به وجود آورد و این در حالی بود که بسیاری مدیران مدارس بر این باور بودند که دانش آموزان آمریکایی در سن 13-14 سالگی ارتباط جنسی دارند و باید مدارس آموزش کامل را به آنها بدهد.

با این وجود برنده این دعوا والدین بودند و فعلا آموزش این کتاب و توزیعش در مدارس متوقف شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار