امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104116
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 107
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن حکم سیاوش حقیقی برای یزدان عشیری آمده است: «جناب آقای یزدان عشیری؛نظر به دانش،تجربه و کارآمدی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن حکم سیاوش حقیقی برای یزدان عشیری آمده است: «جناب آقای یزدان عشیری؛نظر به دانش،تجربه و کارآمدی شما در امر ارتباطات و سوابق روشنتان در مدیریت انتشار اخبار و اطلاعات اجلاس ها وجشنواره های متعدد به ویژه در حوزه فیلم و سینما ،شما را به سمت (مدیریت روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر) منصوب می‌نمایم.

اطمینان دارم که با استعانت از مقام ربوبی گامی بزرگ در مسیر معرفی آثار هنرمندان فرهیخته تنها اقلیم اخلاق و معنویت جهان برخواهید داشت و با همراهی اصحاب با نُزهت رسانه و تلاش جهادی خویش برگ نورانی دیگری در مسیر سوابقتان به یادگار خواهید گذاشت.

بی تردید انگیزه برگزاری این جشنواره آنگاه محقق خواهد شد که اهداف فرهنگی ، اجتماعی و هنری شهرداری تهران در 2حوزه کلان سبک زندگی و زیست دینی در شهر در جلوه فیلم و رسانه نیز نمود یابد.

برای شما ، در پیگیری و تحقق وظایفتان از خداوند متعال توفیق مسئلت می‌کنم.»

بنابر این گزارش عشیری در سال 88 در مقام مدیر روابط عمومی انجمن سینمای جونان ایران مقام دوم کشوری را از میان 69 روابط عمومی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های کشور از سوی انجمن تخصصی روابط عمومی ایران به خود اختصاص داد و  تاکنون مسئولیت های زیادی از جمله مدیریت روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم فجر طی دوره های سی‌ام و سی یکم، مدیریت روابط عمومی چندین دوره جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس و مدیریت روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران و مرکز هنرهای نمایشی کشور را برعهده داشته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها