امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104122
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در خصوص آخرین آمار فروش «فرشته‌ها با هم می‌آیند» و ادامه اکران این فیلم گفت: «فرشته‌ها با هم ...

غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در خصوص آخرین آمار فروش «فرشته‌ها با هم می‌آیند» و ادامه اکران این فیلم گفت: «فرشته‌ها با هم می‌آیند» تا پایان روز جمعه 438 میلیون تومان فروش کرده است که 333 میلیون سهم تهران و 105 میلیون سهم شهرستان بوده است که میزان استقبال از فیلم نیز در حال افزایش است.

وی افزود: خوشبختانه شاهد استقبال خوبی از سوی مخاطبان این فیلم هستیم اما آنچه باعث شده تا تماشاگر با «فرشته‌ها با هم می‌آیند» برقرار کند، قصه خوب است که باعث می‌شود تماشاگر در پایان فیلم با چهره‌ای راضی سالن را ترک کند.

مدیر پخش حوزه هنری ادامه داد: نکته دیگر نام فیلم است که در یاد مخاطب می‌ماند و از آنچائیکه هر پدر و مادری در آروزی داشتن فرزند است و فرزندان هم حکم فرشته‌ها را دارند این خط داستانی به دیده شدن فیلم کمک می‌کند.

فرجی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر «فرشته‌ها با هم می‌آیند» در سینمای سرگروه خود که سینما آزادی است بیشترین مخاطب را بین همه فیلم‌ها دارد و در پردیس هویزه مشهد،سعدی شیراز،سپاهان اصفهان، ملت و زندگی تهران نیز استقبال خوبی را از این شاهد هستیم.

وی در خاتمه با اشاره به ادامه اکران «فرشته‌ها با هم می‌آیند» اظهار داشت: به دلیل حفظ کف فروش اکران فیلم همچنان ادامه دارد اما قرار است پس از اتمام اکران ان فیلم سینمایی «خانوم» در گروه آزادی روی پرده برود.
انتهای پیام/
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار