امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104179
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، منابع میدانی سوری از افزایش و توسعه عملیات‌های نظامی ارتش سوریه در ریف شمالی شهر حلب ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، منابع میدانی سوری از افزایش و توسعه عملیات‌های نظامی ارتش سوریه در ریف شمالی شهر حلب خبر می‌دهند.

بنابر اظهار این منابع، نیروی هوایی ارتش سوریه از صبح امروز یک‌شنبه حملات شدیدی را علیه مواضع و استحکامات گروه‌ تروریستی تکفیری «داعش» در شهرک «دابق» در ریف شمالی شهر حلب انجام داد که این گروه تکفیری در چارچوب توسعه و گسترش دایره نفوذش در استان حلب، آن را به تصرف درآورده است.

براساس گزارش‌های میدانی رسیده، عملیات نیروی هوایی ارتش سوریه هلاکت بیش از 35 تروریست داعشی را به دنبال داشت.

شهرک دابق از مناطق تاریخی منطقه «اخترین» است که در شمال شهر حلب واقع شده و 45 کیلومتر با حلب و 15 کیلومتر با مرزهای ترکیه فاصله دارد.

در همین راستا از استان رقه در شمال شرقی سوریه نیز گزارش می‌شود که نیروی هوایی ارتش سوریه حملاتی را علیه مواضع گروه تکفیری داعش در شهر «طبقه» در رقه انجام داد که منجر به انهدام کامل این مواضع شد.

از استان دیر الزور و شهر «المو حسن» در ریف دیر الزور گزارش می‌رسد که حملات نیروی هوایی ارتش سوریه علیه مواضع «داعش» در این منطقه کشته و زخمی شدن ده‌ها تروریست تکفیری را درپی داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار