امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10421
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۲
تعداد بازدید: 190
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروهی متشکل از 80 سازمان امدادرسانی بین‌المللی از اتحادیه اروپا خواستند وعده‌های سال گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروهی متشکل از 80 سازمان امدادرسانی بین‌المللی از اتحادیه اروپا خواستند وعده‌های سال گذشته خود برای حمایت از جوامع فلسطینی آسیب دیده از شهرک‌سازی‌های اسرائیلی در منطقه اشغالی کرانه باختری را عملی کنند.

انجمن توسعه بین‌الملل، در گزارشی اظهار کرد اسرائیل از زمانی که وزرای خارجه اتحادیه اروپا در ماه مه گذشته  ضمن انتقاد از سیاست‌های شهرک‌سازی این رژیم از آن خواسته‌اند موانع رشد روستاهای فلسطینی را برطرف کنند، اقدامات کافی را مبذول نداشته است.

این انجمن در این گزارش تصریح کرده رژیم اسرائیل در ماه مه گذشته 535 منزل و ساختمان فلسطینی‌ها را تخریب و 600 منزل مسکونی جدید در آن بنا کرد. 784 فلسطینی به همین دلیل آواره شدند.

در این گزارش همچنین گفته شده اسرائیل برنامه‌هایی برای ساختن 1967 منزل مسکونی دارد که 4 برابر بیشتر از سال گذشته است.

در این گزارش آمده است: «اسرائیل از لحاظ اخلاقی مسئول بهزیستی مردان، زنان و کودکان فلسطینی است... کشورهای اتحادیه اروپا تعهد دارند نقض قوانین بین‌المللی را بررسی کرده و به طور جمعی بر اسرائیل برای پایان دادن به سیاست‌های مانع توسعه فلسطین فشار آورند.»
انتهای پیام/ص 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها