امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104211
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که حکایت از دستگیری ششمین متهم در پرونده نفتی ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که حکایت از دستگیری ششمین متهم در پرونده نفتی مرتبط با بابک زنجانی داشت.

تنها چند روز بعد از انتشار این خبر یک منبع اگاه به فارس خبر داد که متهم بازداشت شده کسی نیست جز یکی از مدیران ارشد نفتی به نام «س-ج.س» که تصدی مهم‌ترین شرکت زیرمجموعه وزارت نفت در خصوص تامین مالی پروژه‌های نفتی و مراودات مالی خارجی صنعت نفت را بر عهده داشته است.

بر اساس این گزارش، برای این شرکت که شعباتی در نقاط مختلف جهان دارد، طیف وسیعی از تبادلات رسمی و غیر رسمی مالی در صنعت نفت تعریف شده است که از تامین فاینانس و دیگر منابع مالی برای پروژه‌های بزرگ نفتی تا دخالت در فروش نفت و انتقال پول آن را در بر میگیرد.

بر اساس این گزارش، علیرغم آنکه در دولت جدید وزارت نفت شاهد تغییرات بسیار گسترده‌ای در سطح مدیران ارشد و میانی بوده است و بعضی اقوال حاکی از آن است که در سال گذشته تقریبا روزانه به طور متوسط یک مدیر عوض شده است، مدیر یاد شده نه تنها توسط وزیر نفت بر جای خویش ابقا شده بلکه در هفته‌های اخیر مسئولیت مهم دیگری در شرکت ملی نفت به وی اعطا شده است. بیژن زنگنه وزیر نفت چند شب پیش در برنامه پایش در رابطه با پرونده بابک زنجانی گفته بود: دوران بخور بخور تمام شده است.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها