امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104219
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: هیأت رئیسه در توزیع نامه‌ها و طرح‌ها در صحن علنی مجلس دقت بیشتری به خرج دهد، زیرا هنوز در رابطه با موضوعی که از سوی نمایندگان، امضا نشده است،‌ شاهدیم که یک طرح با اجازه هیأت رئیسه در صحن علنی توزیع شده است.

در میان سخنان لاهوتی، عبدالرضا عزیزی نماینده لنگرود، به توزیع طرح وی اعتراض کرده بود که در مقام پاسخگویی برآمد که ابوترابی رئیس جلسه علنی خطاب به وی گفت: هر طرحی اگر هزار امضا هم داشته باشد، باید در هیأت رییسه مطرح شود و شما اجازه دهید کار با تفاهم مشترک جلو برود.

نماینده لنگرود در تذکری به وزیر کشور بر لزوم توجه دولت به مقوله تقسیمات کشوری تاکید کرد و افزود: هم‌اکنون در این رابطه قوانین متعددی وجود دارد، اما شاهدیم که براساس مصوبه هیأت دولت موضوع تقسیمات کشوری و ارتقای مناطق متوقف شده است، از این‌رو وزارت کشور و دولت باید در جهت اجرای دوباره این موضوع اقدام کنند.

وی در تذکر دیگری به وزیر نیرو با بیان اینکه استان گیلان سالانه هزار میلیمتر بارندگی دارد، خاطرنشان کرد: متأسفانه مردم این استان با مشکل کمبود آب مواجه هستند که این تنها به علت سوءمدیریت مسئولان است.

لاهوتی با تأکید بر اینکه متأسفانه واردات محصولات کشاورزی از خارج از کشور به کشاورزان آسیب رسانده است، تصریح کرد: مسئولان مربوطه باید جلوی واردات محصولات کشاورزی را بگیرند، به طور مثال در استان گیلان محصولات برنج و پیله ابریشم بسیار آسیب خورده است، از این‌رو شاهدیم که منافع یک عده خاص که در دستگاه‌های دولتی نفوذ دارند بر منافع ملی ترجیح داده می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها