امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104230
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
احمد شیرعلیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد:‌ تاکنون گزارش اثبات شده از سوی ماموران اطلاعاتی و پلیس در این زمینه به این ...

احمد شیرعلیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد:‌ تاکنون گزارش اثبات شده از سوی ماموران اطلاعاتی و پلیس در این زمینه به این دادستانی نرسیده است.

شیرعلیزاده بار دیگر ضمن تاکید بر عدم حضور گروه‌های تکفیری داعش در منطقه یادآور شد: طرح این موضوع شایعه‌ای بیش نیست و حضور این گروه تکفیری در هر نقطه‌ای از کشور به دلیل هوشیاری و آمادگی فوق‌العاده نیروهای امنیتی غیرممکن است.

سایت‌های خبری به انجام رسالت اصلی خود بپردازند

این مقام قضایی در ادامه خطاب به مدیران و خبرنگاران سایت‌ها و پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی در سطح شهرستان آبادان گفت: سایت‌ها و فعالان عرصه خبری باید در مسیر انجام رسالت اصلی خود گام بردارند.

وی از اصحاب رسانه که به‌منظور تنویر افکار عمومی،‌ آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی قانونی و درست به مسئولان شهری تلاش می‌کنند، قدردانی کرد و ادامه داد: به کسانی که به جای خبررسانی اقدام به خبرسازی و حاشیه‌سازی می‌کنند، توصیه می‌شود تا از این روش نادرست دست بردارند و به رسالت اصلی خود بپردازند.

دادستان دادگاه‌های عمومی و انقلاب آبادان از تحلیل منصفانه و مؤدبانه همراه با رعایت اصول قانونی کار خبررسانی به عنوان رسالت اصلی خبرنگاران نام برد و اظهار کرد: به عنوان مدعی‌العموم در صورت وجود شاکی موضوع به سرعت بررسی و مورد تحقیق قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/72001/ب40/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها