امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104235
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بندرعباس به نقل از دفتر مردمی این نماینده مجلس، ابوالقاسم جراره با اشاره به اینکه رشد علمی کشورها در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بندرعباس به نقل از دفتر مردمی این نماینده مجلس، ابوالقاسم جراره با اشاره به اینکه رشد علمی کشورها در دنیا به عنوان عامل پیشرفت و توسعه به ویژه در بخش صنعت مطرح است، گفت: هدف اصلی استیضاح‌کنندگان حفظ شتاب حرکت علمی و پیشرفت صنعتی کشور است و تا زمانی که وزارت علوم رویه فعلی را ادامه دهد، قطعا این مهم محقق نخواهد شد.

وی افزود: مقام معظم رهبری هم بارها براین نکته تاکید داشتند که حرکت علمی کشور موضوعی اساسی برای آینده کشور و جامعه است، اما متاسفانه نه تنها هیچ حرکتی در این راستا توسط وزیر علوم برای پاسخگویی به این دغدغه‌ها انجام نشد، بلکه تمام هم و غم وزیر صرف بازی‌های سیاسی و حزبی شده و ما به عنوان نمایندگان ملت اجازه نخواهیم داد آینده جوانان بازیچه اهداف سیاسی وزیر شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به سقوط ایران در آمارهای علمی جهان گفت: با توجه به صحبت‌های رئیس محترم جمهور در دفاع از دکتر فرجی دانا که یک دانشمند در راس وزارتخانه قرار گرفته، چرا رتبه ایران در تمام آمارهای جهانی و منطقه‌ای در تولید علم کاهش پیدا کرده و شاهد کاهش روزافزون در تولید مقاله و مقام‌های جهانی هستیم.

انتهای پیام/88001/ط

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها