امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104245
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a> به ارائه گزارشی از جلسه امروز کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: در ابتدای این جلسه، با توجه به توضیحات بروجردی رئیس کمیسیون و اظهارنظر اعضا، مصوب شد که جلسه مشترکی بین کمیسیون‌های امنیت ملی، اقتصادی و صنایع و معادن برگزار و برنامه‌های دولت در ارتباط با کنترل تورم، خروج از رکود و رونق بازار تولید و کار مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

وی افزود: همچنین در این جلسه رحیم‌پور معاون وزیر امور خارجه و همکارانش در جلسه حضور یافتند و تحولات اخیر پاکستان، نقش عربستان و آمریکا را در این تحولات و سرنوشت خط لوله صلح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: در این جلسه که با حضور حقیقیان سفیر جمهوری اسلامی در پاکستان بر لزوم توجه به تحولات پاکستان به عنوان یکی از همسایه‌های مهم جمهوری اسلامی تأکید کرد.

وی همچنین یادآور شد: سناریوهای مختلف تحولات پاکستان در این جلسه بررسی شد و ترکیب کمپین شکل گرفته علیه نوازشریف مورد تجربه و تحلیل قرار گرفت؛ جمهوری اسلامی ایران خواهان حفظ وحدت و یکپارچگی پاکستان، رعایت اصول دموکراسی و احترام به مطالبات مردم در حفظ آرامش در پاکستان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها