امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104246
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در این جلسه که با حضور مقاماتی از وزارتخانه‌های صنعت و اطلاعات برگزار شد، موضوع قاچاق سیگار به کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نمایندگان دستگاه‌های دعوت شده به کمیسیون گزارشات خود را در این باره ارائه کردند.

وی افزود: در این جلسه که نمایندگانی از سازمان بازرسی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، ‌گمرک کل کشور و ناجا برگزار شد، علل و عوامل قاچاق سیگار به کشور و اقداماتی که دستگاه‌های مسئول برای مبارزه با قاچاق صورت دادند و هماهنگی‌هایی که در این خصوص بین دستگاه‌ها باید انجام شود، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان متولی اصلی این امر بررسی‌ها و جمع‌بندی‌های لازم را انجام داده و گزارشی را از اقداماتی که بناست پس از این برای مقابله با قاچاق سیگار انجام شود، به کمیسیون اصل 90 مجلس ارائه کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها