امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104248
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز، یکشنبه 26 مرداد در مراسمی از نمایندگان و ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز، یکشنبه 26 مرداد در مراسمی از نمایندگان و کارکنان شاغل در مجلس شورای اسلامی که از آزادگان سرافراز هستند تجلیل کرد.

محمداسماعیل کوثری نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در حاشیه مراسم تجلیل از نمایندگان و کارکنان آزاده مجلس با یادآوری ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس، گفت: در این نامه از رئیس مجلس درخواست کردیم تا خاطرات و سبک زندگی آزادگان که حاوی نکات بسیار ارزشمند از مجاهدت، مقاومت، سختی ها و ایثارگری این عزیزان در سالهای اسارت است گردآوری و منتشر شود.

لاریجانی در پاسخ به پیشنهاد این نماینده مردم در مجلس به مدیر کل روابط عمومی مجلس ماموریت داد تا سال آینده مجموعه خاطرات تک تک نمایندگان و کارکنان آزاده حاضر در مجلس گردآوری و در قالب کتابی چاپ و منتشر شود.

مهدی کیایی مدیر کل امور فرهنگی و روابط مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه انتشار خاطرات آزادگان از اهمیت بسزایی در ترویج فرهنگ  مقاومت ، ایثار و شهادت دارد، گفت : انتشار خاطرات و سبک زندگی نمایندگان و کارکنان آزاده مجلس شورای اسلامی در صدر برنامه های اداره کل امور فرهنگی و روابط عمومی قرار خواهد گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد که این کتاب تا پایان سال آینده آماده و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

گفتنی است در حال حاضر 18 نفر از نمایندگان و کارکنان شاغل در مجلس شورای اسلامی از آزادگان سرافراز هستند که طی مراسمی در مجلس از آنان تجلیل شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار