امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10425
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۳
تعداد بازدید: 170
«حمدی حسن» از اعضای ارشد اخوان المسلمین و عضو سابق مجلس مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، تاکید کرد ...

«حمدی حسن» از اعضای ارشد اخوان المسلمین و عضو سابق مجلس مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، تاکید کرد که اوضاع امنیتی سینا به گونه‌ای است که چاره‌ای جز تجدید نظر در پیمان کمپ دیوید باقی نمی‌گذارد اما هرگونه اقدامی در این خصوص باید با نظر و مشارکت مردم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به ناامنی در سیناء و نبود نیروهای پلیس و ارتش در این محل این وضعیت به نفع هیچ کس نخواهد بود.

حمدی حسن افزود: سیناء نیازمند توسعه فراگیر و تامین امنیتی است زیرا ناامنی و محرومیت دو عاملی است که اوضاع این منطقه را دستخوش تنش می‌کند از همین رو تامین امنیت آن به عنوان یک ضرورت مطرح است.

این عضو اخوان‌المسلمین اظهارداشت: توسعه کانال سوئز نهضت بزرگ و فراگیری را در شمال و جنوب سیناء تحقق خواهد بخشید و قرار است سه تونل در این محل ایجاد شود که به تونل  احمد حمدی اضافه خواهد شد.

وی با انتقاد از مخالفان مصری آنان را شکست خورده توصیف کرده و گفت: این گروه هیچ گونه سیاستی در برخورد با مسائل ندارند زیرا سیاست نیازمند دستور کار و گفتگو و طرح و برنامه است که آنان ندارند و حتی بدون هیچ توجیه روشنی با طرح توسعه کانال سوئز مخالفت کرده اند.

حمدی حسن با ابراز نارضایتی از اینکه مخالفان حاضر نیستند در گفتگو هایی که رئیس جمهور پیشنهاد کرد از جمله در ارتباط با موضوع سربازان،  شرکت کنند اظهارداشت: با اینکه این موضوع نیازمند مشارکت و حضور ملی بود، مخالفان رئیس جمهور را تنها گذاشتند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها