امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104257
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
محسن نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بابلسر اظهار داشت: در پی گزارش‌های دریافتی متوجه شدیم فردی در بابلسر ...

محسن نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بابلسر اظهار داشت: در پی گزارش‌های دریافتی متوجه شدیم فردی در بابلسر اقدام به توزیع مشروبات الکلی می‌کند که بلافاصله موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: بعد از هماهنگی و اخذ مجوز قضایی به محل‌های شناسایی شده عزیمت و در بازرسی از منزل متهم، 441 لیتر از انواع مشروبات الکلی خارجی کشف شد.

دادستان بابلسر با بیان اینکه متهم فردی به نام م.ع است که سابقه پخش و فروش مشروبات الکی را در پرونده خود دارد، عنوان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه با تشکیل پرونده‌ای برای رسیدگی و سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

نوروزی با بیان اینکه متهم مورد نظر مشروبات الکلی را از شخصی به نام ت.ص اهل قزوین خریداری و در سطح شهرستان توزیع می‌کرد، بیان داشت: با تحقیقات به عمل آمده از ت.ص متهم قزوینی این پرونده متوجه شدیم که این متهم مشروبات الکلی را از سنندج خریداری و در بابلسر به م.ع تحویل می‌داده است.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر متهمان پرونده در زندان هستند تا حکم نهایی برای آنها صادر شود.

انتهای پیام/86010/خ20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها