امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104259
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت سلیمان احمدی با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستورالعمل اجرایی آزمون دانش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت سلیمان احمدی با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستورالعمل اجرایی آزمون دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور که توسط شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت مصوب و ابلاغ شده است، اولین مرحله این آزمون برگزار و نتایج آن اعلام شد.
 
وی با اشاره به اینکه در این آزمون بیش از 72 درصد شرکت‌کنندگان حائز شرایط شرکت در مرحله دوم آزمون، مرحله عملی یا پره کلینیک، هستند، افزود: شرکت‌کنندگان برای اطلاع از نتایج آزمون می‌توانند به وب سایت مرکز خدمات آموزشی  وزارت بهداشت به نشانی www.edd.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.
 
مدیرکل خدمات آموزشی وزارت بهداشت گفت: شرکت کنندگان برای مشاهده نمرات خود می‌توانند با کد داوطلبی خود به وب‌سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان در مرحله نظری آزمون، لازم است در تاریخ 9 مهرماه سال جاری برای انجام فرایند ثبت نام و شرکت در آزمون عملی یا پره کلینیک به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.
 
احمدی گفت: مراحل آزمون عملی یا پره کلینیک اولین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور طی روزهای 10، 11، 17 و 18 مهر در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
 
به منظور ارزیابی مؤثر علمی دانش‌آموختگان خارج از کشور در ۳ رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، دستورالعمل‌های آزمون ملی توسط شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدوین شده و در حال اجراست.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار