امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104264
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
عباس زارع، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مهدیشهر، در تشریح جزئیات این

عباس زارع، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مهدیشهر، در تشریح جزئیات این عملیات اظهار کرد: ماموران گشت سیار محیط زیست مهدیشهر که به اتفاق بخشدار و عوامل نیروی انتظامی این شهرستان در حال بازدید مناطق آزاد آبگرم بودند، به یک دستگاه خودروی پژو 405 با 6 سرنشین برخورد کردند.

وی تصریح کرد: راننده خودرو به محض مشاهده ماموران متواری شد و در ادامه، ماموران به تعقیب خودرو پرداختند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر ادامه داد: این افراد ضمن گشت و بازدید منطقه متوجه واژگون شدن خودروی مذکور به علت سرعت بیش از حد شدند.

زارع ادامه داد: ماموران در بازدید از خودرو موفق به کشف لاشه دو رأس کل وحشی شدند و سه نفر از متخلفان را که بر اثر تصادف زخمی شده بودند، دستگیر و طی تماس با اورژانس، متهمان را به بیمارستان اعزام کردند.

وی تصریح کرد: یکی از این متهمان، از متخلفان سرسخت و دارای سابقه در زمینه شکار و حمل سلاح غیرمجاز در استان سمنان بوده که برای سومین بار توسط ماموران دستگیر و تحویل مقامات قضایی استان می‌شود.

انتهای پیام/2249/ع20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار