امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104267
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
حجت‌الاسلام و المسلمین صدیقی در مراسم ختم پدر رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به حدیث معراج گفت: خدا به پیامبر اسلام (ص) فرمود: عشق و زندگی‌ای ...

حجت‌الاسلام و المسلمین صدیقی در مراسم ختم پدر رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به حدیث معراج گفت: خدا به پیامبر اسلام (ص) فرمود: عشق و زندگی‌ای گواراست که صاحب آن زندگی یاد خدا باشد، بندگان خدا را در نظر داشته باشد، شاکر باشد و در زندگی برای خدا جایگاه خاصی قرار دهد.

وی افزود: اگر انسان بداند در حال امتحان است هیچگاه غفلت نمی‌کند و عمر را هدر نمی‌دهد و برای همین است که قرآن می‌فرماید اگر در حال امتحانید در به دست آوردن خیرات از همدیگر سبقت بجویید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اظهار کرد: تمام مشکلات ما برای از یاد بردن خداست. از آن طرف عزت و توفیقمان نیز از خداست. انسانی که خدا را از یاد برده است خودش را از یاد برده است.

وی درباره ویژگی‌های یک مسئول اقتصادی با توجه به آیات قرآن گفت: یک شخص اقتصادی باید نگهبان خوبی باشد بیت‌المال را هدر ندهد و از آن سوء استفاده نکند بدون حساب و کتاب هزینه نکند و کارشناس و با اطلاع باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین صدیقی درباره این که باید برای خدا کار کرد بیان داشت: نباید از جوسازی‌ها ترسید و باید برای خدا کار کرد زیرا خدا وعده داده است که رابطه‌اش را با خدا اصلاح کند خدا رابطه او با مردم را اصلاح می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت ارتباط با خدا برای مسئولین گفت: کسی که مسئولیت امانتداری امتی بر دوشش است باید شب‌ها بیدار باشد و از خداوند کمک بخواهد تا در روز شکست نخورد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی حقانیت و معنویت بود اظهار کرد: امام راحل فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند زیرا تکیه‌گاهش خدا بود.

وی در خاتمه گفت:‌ خداوند بعد از حق‌الله به اهمیت جایگاه والدین اشاره می‌کند. موفقیت هر کس در گرو موفقیت خانوادگی اوست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها