امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104272
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 111
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، موسی عالی‌زاده پیش از ظهر امروز در جریان دستگیری این سارقان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، موسی عالی‌زاده پیش از ظهر امروز در جریان دستگیری این سارقان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره‌برداری از مشارکت‌های مردمی از تحرک یکی از سارقان سابقه‌دار در منطقه مطلع شده و اقدامات لازم را برای دستگیری وی انجام دادند.

وی افزود: با پیگیری موضوع و مشاهده مقادیر زیادی آلومینیوم برش داده مسروقه در حیاط این فرد کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی مقامات قضایی سارق سابقه‌دار در عملیات ویژه دستگیر و همراه با مقادیر قابل توجه وسایل مسروقه به پلیس آگاهی انتقال دادند.

رئیس پلیس آگاهی اردبیل تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده سارق دستگیر شده در مواجهه با مدارک قانونی لب به سخن گشود و به پنج فقره سرقت لوازم و وسایل از مغازه و منازل شهروندان در نقاط مختلف شهر اعتراف کرد.

عالی‌زاده گفت: در اقدام دیگر علاوه بر شناسایی مال‌باختگان بسیاری از اموال مسروقه متعلق به مردم جمع‌آوری و به مالکان و صاحبان اصلی تحویل داده شد.

وی به ضرورت مشارکت مردم با پلیس در ناکام کردن سارقان اشاره کرد و افزود: هر چه مردم در نگهداری اموال خود به توصیه پلیس که حاصل چندین سال تجربه است عمل کنند به همان میزان سارقان در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.

این مقام انتظامی در پایان سخنان خود اذعان کرد: مردم باید به موارد مشکوک مشاهده شده در اطراف محل سکونت و کسب و کار خود بی‌توجه نبوده و موارد را با تلفن 110 اعلام کنند تا به موقع موضوع بررسی شود.

انتهای پیام/62004/خ30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها