امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10428
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۳
تعداد بازدید: 203
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «محمود عباس» طی سخنانی در افتتاحیه اجلاس اقتصاد جهانی در اردن، با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «محمود عباس» طی سخنانی در افتتاحیه اجلاس اقتصاد جهانی در اردن، با اشاره به تلاش‌های «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در خصوص ازسرگیری روند سازش، گفت که فرصت برقراری صلح بین فلسطینیان و «همسایه ما اسرائیل» وجود دارد.

وی اظهار داشت: از همین جا به همسایگان اسرائیلی خود می‌گویم که پایان دادن به اشغالگری سرزمین ما، آزادی اسرا، توقف شهرک‌سازی و برچیده شدن دیوار نژادپرستانه حایل باعث برقراری صلح و تضمین امنیت برای شما و ما خواهد شد.

وی افزود: فرصت همچنان برای برقراری صلح وجود دارد؛ بیایید صلح واقعی را برقرار سازیم و به عینیت تبدیل کنیم تا همه نسل‌های حاضر و آینده ما از ثمرات آن بهره ببرند و در سایه آن زندگی کنند.

عباس تصریح کرد: ما این روزها شاهد تحرکات محسوس و تلاش برای ازسرگیری روند سازش از طریق تلاش‌های «جان کری» وزیر خارجه آمریکا هستیم و این امر ما را امیدوار کرده است.

وی تصریح کرد: ما و منطقه و کل جهان منتظر هستیم تا تلاش‌های کنونی که با حمایت طرف‌های منطقه‌ای و بین‌المللی صورت می‌گیرد به یک راه‌حلی برای پایان دادن به اشغالگری اسرائیل در سال 1967 برسد و حق مشروع ملت در تشکیل دولت مستقل دارای حاکمیت در سرزمین خود به پایتختی قدس شریف تضمین شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها