امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104291
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، جشنواره ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، جشنواره «چند قدم تا آسمان» روز شنبه 25 مرداد در اردوگاه فرهنگی ـ تربیتی مقدس اردبیلی آغاز شد و این جشنواره به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

هدف اصلی از این جشنواره گرد هم آوردن دانش‌آموزان منتخب انجمن‌های اسلامی در کنار هم همراه با برنامه‌های تربیتی، فرهنگی و آموزشی است که در شهرهای اردبیل و سرعین برگزار می‌شود.

در این جشنواره هفت کارگاه آموزشی نیز برای دانش‌آموزان شرکت‌کننده دایر شده است؛ دانش‌آموزان علاوه بر صعود به قله 4 هزار و 811 متری سبلان در نشست‌ها و جلسات هماهنگی برای انجام کارهای تشکیلاتی شرکت می‌کنند.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در پیامی برای دانش‌آموزان شرکت کننده در جشنواره چند قدم تا آسمان آرزوی سعادت و بهورزی کرد.

در متن پیام وزیر آموزش و پرورش برای جشنواره چند قدم تا آسمان آمده است: به نام خدایی که راه آسمان را گشود؛ چند قدم تا آسمان؛ چه انتخاب زیبایی است؛ من همیشه به شما اطمینان داشته‌ام که آسمان در نگاه شماست.

شما که تردیدهایتان را خط زده‌اید و در دور دست‌ها و در آسمان‌ها به دنبال معنای زیستن هستید؛ گام هایتان استوار و دل‌هایتان سرشار از شوق رسیده باد.

دلم را همراهتان تا آسمان می فرستم و برای عزیزانم، اعضای محترم شرکت کننده در جشنواره فرهنگی، ورزشی، تشکیلاتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان آرزوی بهورزی و سعادت دارم؛ می‌دانم با شما فتح قله‌ها آسان است.

* خودسازی نسل آینده بزرگ‌ترین مصونیت انقلاب است

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در جشنواره چند قدم تا آسمان گفت: خودسازی نسل آینده با محوریت فکری و اخلاقی می‌تواند بزرگترین صیانت‌بخش جامعه ما از برخی رذیلت‌ها و انحرافات باشد.

حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری اظهار کرد: پیام این اردو در کنار توجه به سیاحت و سیر و سفر در آفاق و انفس، پیام آشکار خودسازی نسل آینده است که با محوریت علم، اخلاق و فکر سالم می‌تواند زمینه تحول واقعی را فراهم آورد.

وی تصریح کرد: این جشنواره که در حقیقت با اولویت و بها دادن تربیت روحی، روانی و جسمی دانش‌آموزان انجام می‌شود خود پیام راستین در حرکت‌های تحول‌آفرین این حوزه است که در طول سال باید به شکل مستمر انجام شود.

* فتح سبلان با پیام دفاع از مظلومیت مردم غزه

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در مراسم آغازین جشنواره چند قدم تا آسمان در اردوگاه فرهنگی تربیتی مقدس اردبیلی اظهار داشت: ما با تدارک جشنواره «چند قدم تا آسمان» برای دانش‌آموزان منتخب انجمن‌های اسلامی مدارس کشور در کنار صعود به سبلان کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تشکیلاتی را نیز خواهیم داشت تا بستری فراهم آید که دانش‌آموزان بیشتر و بهتر با برنامه‌ها و اهدافی که تعیین شده آشنا شوند.

حامد علامتی گفت: دانش‌آموزان منتخب انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در حالی قله سبلان را در روزهای آینده فتح خواهند کرد که شعار این صعود حمایت از مردم مظلوم غزه است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها