امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104296
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
ثریا ظفری در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه در جامعه مشکلاتی وجود دارد که نمی‌توان آنها را انکار کرد بلکه باید برای حل آنها به ...

ثریا ظفری در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه در جامعه مشکلاتی وجود دارد که نمی‌توان آنها را انکار کرد بلکه باید برای حل آنها به راه‌کارهای مناسبی رسید، گفت: متأسفانه هم اکنون شرایط به گونه‌ای است که خانواده‌ها نمی‌توانند به جامعه اعتماد کنند و دختران خود را با خیال راحت به محیط کار بسپارند.

وی ادامه داد: باید خانواده‌ها دوستان فرزندان خود باشند تا آنها بتوانند مشکلات و مسائل کاری خود را با آنها در میان بگذارند چرا که هم اکنون واقعیت‌های تلخی در جامعه وجود دارد.

این کارشناس امور زنان با بیان اینکه در برخی از ادارات شاهد هستیم که زنان و مردان مشکلات و مسائل خانوادگی خود را برای هم تعریف می‌کنند و همین موضوع به مشکلات دامن می‌زند، گفت: در محیط کار نباید شرایطی فراهم شود تا فضا به جای اینکه فضای کار و بهره وری باشد به محیطی برای درد و دل و تبادل اطلاعات شخصی تبدیل شود چراکه آفت اینگونه ارتباطات و مشاوره‌ها تبعات زیادی برای استحکام بنیان خانواده در بر خواهد داشت.

ظفری افزود: از سوی دیگر راه اندازی واحدهای مشاوره خانواده در ادارات و دستگاه‌ها نیز می‌تواند تا حدودی جلوی گسترش این ارتباطات خارج از عرف را بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: موضوع دیگر وضعیت اشتغال زنان در کارخانه‌ها است که چون معمولا این افراد زنان سرپرست خانوار هستند هر کاری را قبول می‌کنند و در شرایط سختی کار می‌کنند که لازم است به شرایط کار آنان نیز رسیدگی شود تا برای امرار معاش و گذران زندگی خود مجبور نباشند ساعت‌ها سر پا ایستاده و کارهای سخت را متقبل شوند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها