امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10430
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۳
تعداد بازدید: 193
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسرائیل نیروهای سوریه را به تلاش برای دامن زدن به درگیری‌ها در بلندی‌های جولان متهم کرده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسرائیل نیروهای سوریه را به تلاش برای دامن زدن به درگیری‌ها در بلندی‌های جولان متهم کرده است.

درگیری‌ها در اطراف بلندی‌های جولان بین اسرائیل و فلسطین از روز سه‌شنبه بالا گرفت که اسرائیل ادعا کرد در واکنش به حملات نیروهای سوری با آنها درگیر شده است.

بنا به گزارش خبرگزاری فرانسه، «ران پروسور»، نمایند دائم اسرائیل در سازمان ملل در نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل نوشت: «حوادث این هفته بخشی از الگوی مخرب رویدادهایی هستند که هدف آنها تحریک اسرائیل است.»

وی در این نامه می‌افزاید: «مسئولیت این رویدادها کاملاً به عهده دولت سوریه است که به نیروهایش دستور داد تا به جیپ اسرائیلی شلیک کنند. آنها علی‌رغم شکایت‌های متعدد همچنان بر ادامه این رفتارهای خشونت‌آمیز اصرار دارند.»

در ادامه این نامه آمده است: «از جامعه بین‌الملل می‌خواهیم دولت سوریه را به خاطر تضعیف موافغقت‌نامه‌های بین‌المللی و ثبات منطقه مقصر بداند.»
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها