امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104304
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌های خود جهت آزادسازی و پاکسازی منطقه غوطه شرقی دمشق ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌های خود جهت آزادسازی و پاکسازی منطقه غوطه شرقی دمشق که آن را با عملیات آزادسازی شهرک ملیحه در 130 روز پیش آغاز کرد، دومین مرحله عملیات نظامی خود در منطقه غوطه شرقی و با هدف آزادسازی شهرک «عین ترما» را آغاز کرد.

عملیات جدید ارتش سوریه از شب گذشته آغاز شده است.

درباره شهرک عین ترما نیز باید گفت که این شهرک در شمال غوطه شرقی دمشق و در جوار منطقه «المتحلق الجنوبی» در شرق شهر «جوبر» قرار دارد که هم اکنون این شهر نیز شاهد درگیری‌های شدید و سخت است.

جدیدترین اطلاعات میدانی به دست آمده از حملات شدید و گسترده نیروی هوایی ارتش سوریه علیه مواضع گروه‌های مسلح در این شهرک حکایت دارد که از شب گذشته آغاز شده و صبح و ظهر امروز به اوج خود رسیده است.

این درحالی است که نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه، محاصره این شهرک از محور شهرک ملیحه را آغاز کرده‌اند که در شمال غربی عین ترما قرار دارد.

هم اکنون حملات نیروهای ارتش سوریه بر دشت عین ترما و مواضع اصلی گروه‌های مسلح در داخل و اطراف شهرک متمرکز است و نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه پیشروی به سمت این شهرک را آغاز کرده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها