امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104326
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با والری آموس معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با والری آموس معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه که صبح روز یکشنبه انجام پذیرفت، همکاری‌های کشورمان در حوزه امور بشردوستانه با سازمان ملل متحد به ویژه در حوزه عراق و سوریه را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با تشریح مشکلات انسانی پیش آمده برای مردم منطقه از ناحیه خشونت و افراطی گری به ویژه در عراق و سوریه، بر ضرورت هم افزایی کشورهای منطقه برای زمینه سازی ارسال کمک‌های انسانی و توزیع آنها بین مردم آسیب دیده تاکید کرد.

ظریف با تشریح اقدامات جمهوری اسلامی ایران در همکاری با سازمان‌های بین‌المللی و یا برخی کشورها برای کمک رسانی به این مناطق همکاری با سازمان ملل متحد را مورد تاکید قرار داد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین در این دیدار ضرورت زمینه سازی برای ارسال کمک‌های بشردوستانه به مردم بی دفاع و در محاصره غزه را نیز مورد تاکید قرار داد.

خانم والری آموس معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه با تشکر از همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران در زمینه ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه برنامه‌های سازمان ملل برای کمک رسانی به عراق را تشریح کرد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها