امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104327
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «العهد»، «سید عبدالملک الحوثی» در نطقی تلویزیونی، اوضاع جاری در یمن را ناشی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «العهد»، «سید عبدالملک الحوثی» در نطقی تلویزیونی، اوضاع جاری در یمن را ناشی از شکست دولت کشورش در همه زمینه‌ها خواند و تاکید کرد:‌ ملت تنها دو گزینه فرا روی خود دارد؛ یا قیام کرده و یا در ذلت باقی بماند.

وی با بیان اینکه پارلمان یمن پیش از این عملکرد نسبتا خوبی داشته و برخی از نمایندگان شریف آن خواستار سرنگونی دولت شده بودند، افزود: امروزه سکوت بر برخی از نمایندگان تحمیل شده و در نتیجه نقشی برای این مجلس باقی نمانده است.

الحوثی افزود: آغاز تشدید فعالیت‌های (اعتراض آمیز) مردمی بی نظیری در راستای مطالبه حقوق ملت یمن را اعلام می‌کنیم...هدف این فعالیت‌ها سرنگونی دولت شکست خورده است و این فعالیت‌های انقلابی، مسالمت آمیز خواهد بود.

وی با بیان اینکه ملت یمن با همه دردها و رنج‌هایی که داشته باشد، آرمان فلسطین در صدر الویت‌هایش قرار خواهد داشت، افزود: کشورهای غربی مدعی حقوق بشر هیچ توجهی به مصائب ملت فلسطین نمی‌کنند.
رئیس جماعت انصار الله یمن، دولت صنعا را نسبت به  ارتکاب هر گونه حماقتی علیه تظاهرات کنندگان روز فردا هشدار داد.
در همین زمینه پایگاه خبری التغییر در خبری به نقل از منابع امنیتی یمن اعلام کرد که گردان‌های «الحسین» وابسته به جماعت الحوثی در صنعا منتشر شده و پایتخت یمن به دست حوثی‌ها شبه سرنگون شده است. هم اکنون هواداران الحوثی در 10 منطقه صنعا مستقر شده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار