امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104335
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
نجفقلی حبیبی عضو هیئت علمی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران درباره انتقاداتی که در مورد بخشی از سخنانش در برنامه زنده تلویزیونی «دیروز، امروز، فردا» ...

نجفقلی حبیبی عضو هیئت علمی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران درباره انتقاداتی که در مورد بخشی از سخنانش در برنامه زنده تلویزیونی «دیروز، امروز، فردا» منتشر شده به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ظاهراً یادداشتی آقای شریعتمداری علیه من نوشته که بنده هنوز نخواندم و مصاحبه‌ای هم آقای اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری داشته که فلانی بدون مطالعه صحبت کرده است و مباحث من را آب و تاب داده‌اند اما متأسفانه هیچ کدام اینها به حرف بنده توجه نکرده‌اند.

وی در ادامه افزود: از سخنان بنده برداشت سیاسی شده است، خدا می‌داند که من در آن ساعت اصلاً معیار سیاسی را در نظر نداشتم.

حبیبی اظهار داشت: گیر ما این است که باید مسائل‌مان را برای جوانان تحلیل کنیم تا آنها مباحث را بپذیرند. تا زمانی که مباحث را تحلیل نکنیم جوانان آنها را قبول نمی‌کنند؛ باید تحلیل کنیم که امام حسین (ع) چرا شهید شد تا جوانان بفهمند.

حبیبی با تأکید بر اینکه فقط گریه و زاری، جوانان ما را به امام حسین (ع) و عاشورا جذب نمی‌کند، توضیح داد: بنده نمی‌خواهم به این بحث خیلی بپردازم. همه می‌دانند عزاداری امام حسین (ع) مهم است.

وی اظهار داشت: این نکته را هم بگویم که من در برنامه زنده در حال صحبت بودم که پیش از اینکه حرفم تمام شود مجری و طرف مناظره میان حرف بنده آمدند و بلافاصله هم برنامه تمام شد و اصلاً فرصت نشد که این بحث را توضیح دهم. برنامه سر وقت خود تمام شد اما بهانه خوبی به دست برخی آمد، بهرحال حرف من ناقص مانده است.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها