امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10435
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۳
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «رویترز»، روز شنبه بر اثر برخورد قطار حمل و نقل با پایه پل در تقاطع راه آهن در جنوب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «رویترز»، روز شنبه بر اثر برخورد قطار حمل و نقل با پایه پل در تقاطع راه آهن در جنوب شرقی ایالت «میسوری»، دست کم هفت نفر زخمی شدند و آتش سوزی‌هایی را در پی داشت.

گزارش‌های محلی حاکی از این است که حدود ساعت 2:30 صبح در شهر اسکات در نزدیکی شهر نظامی «چافی»، زمانی که 2 قطار در حال تغییر مسیر بودند یکی از قطارها از ریل خارج شده و به پایه پل برخورد کرد که منجر به فرو ریختن پل روی ریل و قطار شد که بعد از این حادثه قطار با 2 خودرو برخورد کرده و خسارات و مجروح‌هایی را در پی داشته است.

«ریک والتر» کلانتر شهر اسکات می‌گوید: «زمان حادثه دو خودرو روی پل در حال عبور بودند که در یکی از خودروها 3 نفر و در خودروی دیگر 2 نفر بودند که پس از حادثه سریعا به نزدیکترین بیمارستان انتقال داده شدند.»

در یکی از قطارها 2 نفر مجروح شده بودند که فوراً از قطار خارج و به بیمارستان انتقال داده شدند.

هیچ اطلاعاتی در مورد مجروحان گزارش نشده است.

در اثر این برخورد، سوخت یکی از قطارها نشت کرده و منجر به آتش سوزی شد که توسط خدمه قطار، مهار شد. خدمه قطار تا رسیدن نیروهای امدادی و آمبولانس در زیر پل مشغول کنترل اوضاع بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها